Telefonų remontas

Telefono aparatas galinėje kelnių kišenėje - BLOGA mintis,
Telefono aparatas automobilyje ant kelių - BLOGA mintis,
Telefono aparatas ant WC bakelio - viena BLOGIAUSIŲ minčių!

Pasekmės:
Jis links užsimiršus ir ant jo atsisėdus,
Jis kris ant grindinio lipant iš automobilio,
Į jį kėsinsis amžinos tėkmės ratas...

Saugesni pasirinkimai:
Nešiojimuisi: priekinė kelnių kišenė,
Automobilis: laisvų rankų įranga,
WC: knyga :)

Bet kokiu atveju mes pagelbėsime! Telefonų ekranus siekiame pakeisti valandos laikotarpiu. Tad užveškite, papietaukite ir atsiimkite. Telefonai po užliejimo reikalauja ilgesnio laiko apžiūrai ir pažeidimų diagnozavimui.

Per dažnai kartojate “KLAUSAU”, o aplinkiniai sako, kad per garsiai šaukiate į ragelį? Bilsnojate pirštu mikrofoną ar bandote prakrapštyti mikrofono “groteles”? Jūs pašnekovą gerai girdite, o Jūsų - ne? O, galbūt, viskas yra atvirkščiai? Esame tikri, su Jūsų ir Jūsų pašnekovų klausa yra viskas gerai. Patikėkite įrenginių garso problemas mums. Bandant “pravalyti” įrenginio mikrofoną savarankiškai yra tikimybė nepataisomai jį pažeisti, o mikrofonas gali būti visai niekuo dėtas ir garso problema slypėti kitur. Tiesiog pristatykite įrenginį problemos nustatymui.

Įkroviklių istorijos… Jų daug, jos tikros, jų vizualus rezultatas - spalvotas… Galėtume kaupti nuotraukų archyvą kaip atrodo tie viską atlaikantys įkrovikliai… tačiau primygtinai rekomenduojame įkrovikliais rūpintis. Saugant savo ir aplinkinių sveikatą, saugant savo turtą bei patį įrenginį mes rekomenduojame naudoti originalius arba sertifikuotus įkroviklius. Lygiai taip pat ir akumuliatorius. Akumuliatoriai gyvena ciklais tad natūralu, kad jų skaičius yra baigtinis. Mes siekiame akumuliatorius pakeisti greitai ir operatyviai taigi užsukite, išgerkite kavos ir atsiimkite ilgai neužtrunkant.

Kas galėjo tikėtis, jog telefono aparatas taps foto aparato konkurentu bei vienu pagrindiniu kriterijumi atnaujinant įrenginį? Kameros raiška telefone yra nenuginčijamai vienas iš didžiausių įrenginio privalumų, tad kas gi dažniausiai joms nutinka? Dėmės nuotraukose net ir nuvalius kameros lęšį; vaizdo vibracija filmuojant; ryškumo problemos - visa tai kameros gedimų požymiai. 99% kamerų gedimų yra suremontuojami. Taigi, kreipkitės ir fiksuokite savo gyvenimo akimirkas kokybiškomis nuotraukomis!

Kiek kartų esame sau žadėję susitvarkyti nuotraukas, galbūt, netgi, pasidaryti nuotraukų albumus bei atsargines duomenų kopijas? Tačiau diena praeina, mintis įsuka mūsų visų draugė “Rutina” ir numoję ranka pasakome sau - aj, kitą dieną. O kita diena nuotraukoms bei duomenims ankščiau ar vėliau nebeateina, nes “pakibusį” dėl vietos trūkumo telefoną bandydami perkrauti tiesiog galutinai jį “užlaužiame”. Ir tuomet prieš akis prabėga visos kelionės, gimtadieniai, Nauji metai, vestuvės, diplominių darbų juodraščiai, kontaktai ir kontraktai… ir apima lengva panika, kad visa tai dingo nebeatstatomai… Nesinervuokite ir kreipkitės. Dažnu atveju mums pavyksta duomenis atstatyti bei saugiai perkelti.

IR DAR...

Telefonų gamintojų, modelių bei modifikacijų yra begalės. Net tas pats gamintojas tam pačiam modeliui gali būti panaudojęs skirtingas dalis. Todėl pirminė ir tiksliausia diagnostika būna telefoną apžiūrėjus fiziškai. Suprantame norą sužinoti remonto kainą. Tačiau gedimų yra daug ir įvairių, tad be pirminės apžiūros kainą kartais galime tik spėlioti. Žinoma, būna ribos “nuo iki”, tačiau mes visuomet suderiname remonto kainą prieš jį atliekant. Tuo tarpu didžiųjų gamintojų ekranų bei akumuliatorių kainas galime pasakyti iš karto, tiesiog pateikite tikslų įrenginio modelį.

Savo darbams mes suteikiame garantiją. Tad, jei kas atsitinka - nepykite, neminėkite bloguoju, o grįžkite! Ne šventieji puodus lipdo… technika yra jau toks dalykas, lyg gyvas organizmas ir taisant vieną radinį, gali išlįsti ir pasirodyti kitas.